social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Fotogalerie z pikniku i wyjazdu do Maszkienic 19 - 10 - 2012

W sobotę 13.10.2012 Mszą św. sprawowaną w intencji Dobrodziejów Scholi Dziecięcej Ziarenka Nadziei rozpoczęliśmy coroczny piknik integracyjny. Po zakończonej Mszy udaliśmy się na salę teatralną, gdzie odbył się koncert pt. "Bo Miłość Jest Największa" prezentujący zaproszonym gościom przygotowany przez nas, podczas letnich warsztatów muzycznych materiał. Po koncercie przyszedł czas na wspomnienia z wakacji i posiłek przy grillu.

Na tym miejscu raz jeszcze pragniemy z całego serca podziękować wszystkim DOBRODZIEJOM, wspierającym działalność naszej scholi. Bez was - nie byłoby nas. Dziękujemy!

Dzień później wyjechaliśmy na Mszę św. i koncert do parafii p.w. św Józefa Rzemieślnika w Maszkienicach. Staropolskie Bóg Zapłać pragniemy złożyć na ręce ks. Edwarda Bryły - administratora parafii za zaproszenie oraz serdeczne i życzliwe przyjęcie. Dziękujemy także całej wspólnocie parafialnej za okazany dar serca.

Jednocześnie przypominamy, iż w najbliższą niedzielę wspólnie wyjeżdżamy do parafii p.w. Matki Boskiej Nieustającej pomocy w Jurkowie (Dobra/k. Limanowej). Zbiórka na parkingu obok cmentarza o godz. 8.00. Wyjazd autokaru o godz. 8.15. W Jurkowie uczestniczymy we Mszy św. o godz. 11.00. Powrót do Brzeska ok. godz. 15.00.


Fotogaleria z sobotniego pikniku oraz wyjazdu do Maszkienic;