social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Wracamy po przerwie 30 - 11 - 2012

Witamy wszystkich po krótkiej przerwie. Z powodu awarii technicznej w ostatnim czasie mieliśmy problemy z aktualizacją strony. Na szczęście wszystko wróciło do normy, a tym samym nadrabiamy zaległości. Poniżej prezentujemy dwie zaległe fotogalerie, z naszej zabawy andrzejkowej, oraz wyjazdu do Parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy w Buczu.

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców, która zajęła się przygotowaniem zabawy andzejkowej. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób wspomogli zabawę . Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Marty i Ani, naszych wodzirejek, które prowadziły zabawę, oraz Gabrysia i Arka, którzy zajęli się oprawą muzyczną i świetlną całej imprezy. 

Na tym miejscu pragniemy podziękować ks Proboszczowi z parafii NMP Nieustającej Pomocy za zaproszenie, a całej wspólnocie parafialnej za serdeczne i życzliwe przyjęcie. Warto wspomnieć, że był to wyjazd szczególny - bo już po pierwszym utworze "zabrakło" prądu. Ale poradziliśmy sobie bardzo ale to bardzo dzielnie. 


Fotogaleria z zabawy andrzejkowej oraz zdjęcia z Bucza;