social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Za nami kolejny rok wspólnej pracy 26 - 06 - 2015

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci.

Za nami kolejny rok wspólnej pracy. Rok obfitujący w wiele wydarzeń, wśród których wymienić należy koncerty z okazji 70 r. Powstania Warszawskiego (we Władysławowie i Brzesku), wyjazd do Warszawy, koncerty kolęd i pastorałek zarówno te w Brzesku jak i w Sączu czy Jadownikach, wspólne kolędowanie z Krakowiakami, czy wreszcie ostatni nasz występ przygotowany w związku z obchodami Dnia Dziecka. W między czasie, wyjeżdzaliśmy także do wielu parafii naszej diecezji, gdzie wspólnie uczestniczyliśmy we Mszach św. a później koncertowaliśmy. 

Na tym miejscu składamy serdeczne podziękowania Wam drodzy Rodzice, za solidny udział dzieci w próbach - czasem kilka razy w tygodniu. Dziękujemy za całoroczną współpracę, pomoc przy organizacji koncertów, dobre słowo i wszelkie przejawy życzliwości.

Dziękujemy oczywiście także i Wam drogie Ziarenka, za udział w próbach, za trud i wysiłek, za całoroczną pracę. Mimo, że jak mówią słowa piosenki "​Każde dziecko o tym wie, Czasem w życiu ciężko jest. Nic się nie chce cały dzień. Atakuje leń!". To jednak spisaliście się na medal :-)

Nie sposób na tym miejscu nie wspomnieć i nie podziękować naszym Ziarenkowym DOBRODZIEJOM. Bardzo cieszy fakt, że coraz więcej osób indywidualnych, (niejednokrotnie pragnąc pozostać przy tym anonimowymi) jak i firm wspiera naszą działalność. To dzięki Państwa wsparciu możemy stale się rozwijać i realizować tak wiele przedsięwzięć. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!!!

Dziękujemy Proboszczowi naszej Parafii - ks. Wojciechowi Wernerowi, za to iż niejednokrotnie już spoglądnął na nas życzliwym okiem. Księże Proboszczu, jako, że jesteś Ojcem naszej Parafialnej wspólnoty niech słowa piosenki wyśpiewane przez dzieci, będa najlepszym wyrazem wdzięczności " Ojcze, Tatusiu, to Ty prowadzisz mnie. Jestem Twoim dzieckiem, dlatego śmieję się. Ojcze, Tatusiu, dziękuję Ci, bo wiem. O wielkiej Twej miłości do mnie".  Bóg zapłać!!!

Nadszedł czas upragnionego wakacyjnego wypoczynku. Wszystkim życzymy radosnych, udanych ale przede wszystkim bezpiecznie spędzonych wakacji. Drogie dzieci odpocznijcie, abyśmy podczas tegorocznych warsztatów muzycznych mogli w pełni zrealizować cel, jakim jest nasza nowa płyta. Do zobaczenia w sierpniu. Niech żyją wakacje :-)