social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Dobrodzieje 2015 - Aktualizacja 11 - 08 - 2015

Sznowni Państwo.

Na tej stronie zamieszczać będziemy informację o firmach, które dołączyły do grona Dobrodziejów letnich warsztatów muzycznych Jastrzębia Góra 2015 oraz naszej nowej płyty. Strona aktualizowana, będzie na bieżąco. Wszystkim naszym dotychczasowym Dobrodziejom za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!!!

Chcesz zostać Dobrodziejem tegorocznych letnich warsztatów ? Chcesz, aby Twoje logo znalazło się na naszej nowej płycie ? Wszystkie niezbędne informacje dostępne są TUTAJ


Aktualizacja z dnia 10-08-2015

Państwo Anna i Wiesław Dziedzic to kolejne osoby, które dołączyły do grona Dobrodziejów naszych tegorocznych letnich warsztatów muzycznych oraz nowej płyty. Za okazaną pomoc zarówno w tym roku, jak i poprze wszystkie poprzednie lata serdecznie dziękujemy !!!Biuro ubezpieczeń pLUS Państwa Urszuli i Sławomira Pater to kolejna firma, która wsparła naszą działalność dołączając tym samym do grona Dobrodziejów naszych tegorocznych warsztatów muzycznych. 

Firma na rynku ubezpieczeń jest obecna od 1999 roku. Posiadając bogate doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Biuro ubezpieczeń pLUS współpracuje z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi działającymi na terenie Polski. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu oraz nabytym umiejętnościom dla swoich klientów jest w stanie przygotować ofertę dopasowaną do oczekiwań i możliwości każdego klienta. W przypadku zaistnienia szkody służy rzeczową i konkretną pomocą w procesie jej likwidacji. W bogatej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia:  komunikacyjne, turystyczne, majątkowe (firmy, mieszkania, domy, rolne), osobowe, na życie,finansowe.

Siedziba firmy znajduje się na os. Jagiełły 10

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.brzeskoubezpieczenia.pl

 

F.P.H.U. "Cichoński", Pana Jarosława Cichońskiego to kolejny Dobrodziej letnich warsztatów muzycznych. 


F.P.H.U. "Cichoński"to prywatna firma specjalizująca się w produkcji szerokiego asortymentu mebli do wyposażenia wnętrz. Firma ma swą siedzibę w Brzesku, istnieje od 1999 roku. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, projektowania mebli zgodnie z zasadami ergonomii oraz najnowszymi trendami. Współpraca z Państwem rozpoczyna się od pomiaru pomieszczeń i wstępnego określenia potrzeb i oczekiwań. Wykorzystanie przy projektowaniu profesjonalnego oprogramowania zapewnia szczegółową i wierną wizualizację, co ułatwia dokonanie optymalnego wyboru.


Siedziba firmy znajduje się przy ul. Rzeźniczej 10


Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.cichonski.com.pl


Aktualizacja z dnia 04-08-2015

Bardzo miło nam poinformować, iż do grona Dobrodziejów tegorocznych letnich warsztatów muzycznych dołączyli Państwo Halina i Tadeusz Chmura właściciele Hotelu i Gospody pod Kamieniem oraz Hotelu i Gospody Tadeusz.  

Kompleks wypoczynkowy "Hotel i Gospoda pod Kamieniem" znajduje się na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego w Lipnicy Górnej. Oprócz przepysznej kuchni obiekt dysponuje m.in. salą dostosowaną do dużych imprez okolicznościowych, wesel i biesiad. Przestronne wnętrza, mogą pomieścić aż do 200 osób. W 2013 roku w hotelu powstało SPA dysponujące jacuzzi, grotą solną, salonem odnowy biologicznej i kąpielami borowinowymi. Hotel posiada też saunę fińską i na podczerweń oraz siłownię.

"Hotel i Gospoda Tadeusz" położone są w miejscowości Uszew, bezpośrednio przy drodze prowadzącej do Nowego Sącza. Kompleks dysponuje dwom przestronnymi salami, i ogrodem. Pyszna kuchnia i doskonałe położenie to niewątpliwie atuty tego pięknego obiektu zbudowanego z drewnianych bali. Znajdujący się budynku hotel oddaje do dyspozycji gości jedno, dwu i trzyosobowe pokojami z łazienką i dostępem do bezprzewodowego internetu. 

Zaprszamy na strony internetowe; 
 Aktualizacja z dnia 30-06-2015

Do grona Dobrodziejów tegorocznych warsztatów muzycznych i naszej nowej płyty dołączyli Państwo Dorota i Ryszard Majka. Cieszymy, się iż nie tylko firmy i instytucje, ale i osoby prywatne wspierają naszą działalność. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc! 
Aktualizacja z dnia 27-06-2015

Firma APEX powstała w 1994 roku. Od samego początku działalność firmy była związana ze sprzedażą towarów i usług w postaci pełnego wyposażenia w meble sklepowe oraz urządzenia chłodnicze.Nasza oferta to wyposażenie sklepów m.in. w:regały,lady,boksy kasowe,meble chłodnicze,wózki sklepowe, itp. 
Dzięki kompetentnej kadrze, nowoczesnym maszynom, rozbudowanej flocie transportowej APEX jest w stanie zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Konsultanci pomogą Państwu przy optymalnym wyborze wyposażenia placówki, dobiorą odpowiednie urządzenia, ich miejsce i sposób montażu.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Kołłątaja 13a

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.apex-brzesko.pl

Betoniarnia Jerzego Mikołajka jest firmą rodzinną  założoną w 1987 Dewizą firmy jest rzetelność  i sumienność. Przedsiębiorstwo z jednakową starannością obsługuje klientów składających niewielkie zlecenia, jak też klientów strategicznych wymagających wielotonażowych zamówień. Oferujemy pomoc i doradztwo w doborze właściwych rodzajów betonu. W ofercie znajduje się m.in. beton towarowy każdej klasy,transport i pompy do podawania betonu,usługi koparko - ładowarkowe,sprzedaż piasku, gryzu, kamienia drenażowego, cementu, możliwość zakupu betonu na raty.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Szczepanowskiej 43

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.betoniarnia.website.plAktualizacja z dnia 24-06-2015

Bardzo miło nam poinformować, iż kolejne firmy dołączyły do drona Dobrodziejów tegorocznych warsztatów muzycznych - Jastrzębia Góra 2015.

Państwo Grażyna i Edward Milewscy, właściciele hurtowni materiałów budowlanych. Firma oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych, ociepleniowych i opałowych. Przedsiębiorstwo dysponuje własnym transportem, zapewniając fachową obsługę i profesjonalne doradztwo. 

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Solskiego

Zaprszamy do kontaktu telefonicznego; 14 68 62 320

Firma MEGAMOT została założona w 1989 roku przez Mieczysława Hebdę. Zajmuje się kompleksowo usługami związanymi z handlem samochodami osobowymi, ciężarowymi, pomocami drogowymi, samochodami specjalnego przeznaczenia oraz naczepami.Firma prowadzi również stacje diagnostyczne w Gnojniku, Borzęcinie oraz Szczurowej. MEGAMOT zajmuje się również złomowaniem pojazdów osobowych i ciężarowych. Każdy pojazd na terenie województwa małopolskiego odbieramy gratis. W swojej ofercie firma posiada także części używane do wszystkich marek samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Szczepanowskiej 61

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.megamot.euAktualizacja z dnia 17-06-2015

Bardzo miło nam poinformować, iż po raz kolejny naszymi Ziarenkowymi Dobrodziejami, zostali Państwo Teresa i Edmund Leś (z zamieszczonym logo firmy na płycie). 

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe „Edmund Leś” działa na rynku budowlanym od 1986 roku. Zakres działalności firmy obejmuje m. in. budownictwo mieszkaniowe (budynki wielorodzinne, osiedla domków jednorodzinnych), jak również handel materiałami budowlanymi, sprzedaż mieszkań, spedycja krajowa i międzynarodowa. P.B.H.T. „Edmund Leś” zatrudnia obecnie około 250 osób, w tym z dużym doświadczeniem wyspecjalizowaną kadrę techniczną, posiadającą wymagane uprawniania, oraz wykwalifikowane ekipy budowlane, które wykonują wszystkie prace związane z kompleksową realizacją inwestycji.

Firmę wyróżnia indywidualne podejście do każdej inwestycji poprzez budowanie partnerskich relacji inwestorami, doradzanie oraz podejmowanie dialogu na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Dzięki temu P.B.H.T. „Edmund Leś” nawiązała współpracę z wieloma inwestorami, realizując cały szereg inwestycji.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Solskiego 14 A

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.edmund-les.com.pl

 

Aktualizacja z dnia 15-06-2015

Z radością informujemy, iż do grona naszych Ziarenkowych Dobrodziejów dołączyła firma GRANIT. 

Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych GRANIT - bo tak brzmi pełna nazwa firmy, to zakład którego główną… sferę dział‚alnoś›ci stanowią prace kamieniarskie. Od 1991 roku firma wykonał‚a wiele prac kamieniarskich na rynkach: polskim jak i zagranicznych. GRANIT specjalizuje się w dostawie i montażuu elewacji kamiennych posadzek, parapetów i innych nietypowych elementów z granitów, marmurów i piaskowców.

GRANIT realizuje kompleksowo duże prace kamieniarskie - projektowanie, obróbka i dostawa materiał‚u oraz montaż, poparte silnym zapleczem produkcyjnym i technologicznym oraz wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej. Obok nowoczesnych budowli GRANIT realizuje także prace polegające na odtworzeniu elewacji oraz wnę™trz historycznych i prace konserwatorskie.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Przemysłowej 9

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.granitonline.pl


Aktualizacja z dnia 06-06-2015

Bardzo miło nam poinformować, iż kolejnym Dobrodziejem letnich warsztatów muzycznych - jastrzębia Góra 2015 zostali Państwo Anna i Piotr Śledź, właścieciele firmy APstone Kamieniarstwo.

Zakład kamieniarski został założony przez późniejszego mistrza kamieniarstwa w 1958 roku. Jak przystało na zakład z tradycjami, o wieloletnim doświadczeniu, wykonuje swoje usługi z dużą dbałością i starannością, które w naszej firmie przekazywane są z pokolenia na pokolenie.Swoim doradztwem oraz rzetelnym wykonywaniem usług, firma APstone spełnia oczekiwania każdego klienta.

Siedziba firmy znajduje się prz ul. Legionów Piłsudskiego 17a

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.kamieniarstwobrzesko.pl
 

Aktualizacja z dnia 03-06-2015

Pragniemy poinformować, iż do grona naszych Dobrodziejów dołączyła Firma Bumat, Pana Jerzego Rybickiego.

Firma "Bumat Zakład Handlu i Produkcji Materiałów Budowlanych Jerzy Rybicki" ma w katalogu materiały do budowania najwyższej klasy. Atut przedsiębiorstwa stanowi atrakcyjny poziom kosztów, jak również profesjonalne doradztwo techniczne i szybkie realizowanie również zamówień dużej ilości towarów. Klient może oczekiwać również na sporo atrakcyjnych promocji przy zakupach, a także miłą obsługę w komfortowych godzinach pracy.

Siedziba firmy znajduje się prz ul. Kopernika 14

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.bumat.com.pl
 

Aktualizacja z dnia 02-06-2015

Z radością informujemy, iż naszym nowym Ziarenkowym Dobrodziejem został Bank Spółdzielczy w Brzesku.

Bank Spółdzielczy w Brzesku jest  bezpośrednim kontynuatorem chlubnych tradycji Towarzystwa Zaliczkowego w Brzesku Spółdzielni z Nieograniczoną Poręką, zarejestrowanego w Sądzie Rejonowym w Krakowie  24 lutego 1874r. jest jedną z najstarszych instytucji w Małopolsce.

25 marca 2002r. Bank Spółdzielczy w Brzesku podpisał umowę zrzeszenia przystępując do Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie.  BS - jako najstarszy bank w Brzesku obronną ręką przeszedł przez trudne lata transformacji ustrojowej, i z roku na rok osiąga coraz lepsze wyniki. Jesteśmy elastyczni w środowisku lokalnym, błyskawicznie reagując na jego potrzeby i oczekiwania. Wzrasta zaufanie naszych klientów, co znajduje odbicie we wzroście parametrów ekonomicznych naszej placówki.

Siedziba Banku mieści się przu ul. Kościuszki 3

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.bs-brzesko.pl


Aktualizacja z dnia 28-05-2015

Bardzo cieszymy się, iż do grona Ziarenkowych Dobrodziejów dołączyła firma INOX INSTAL S.J.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe INOX INSTAL Spółka Jawna
zostało założone w 2003 roku w Brzesku. Firma stopniowo poszerzała swoją działalność w dziedzinie wykonawstwa instalacji technologicznych o kolejne sektory rynku, od spożywczego, poprzez farmaceutyczny, chemiczny, kosmetyczny i inne. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz dbałość o perfekcyjną jakość naszych usług sprawiają, że zaufało nam wielu kontrahentów w Polsce i zagranicą. INOX INSTAL S.J. realizuje prace w zakresie wykonawstwa i montażu instalacji technologicznych w różnych branżach i sektorach. Gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość wykonywanych zleceń, czego dowodem jest ciągłość projektów.


Siedziba firmy zlokalizowana jest w Brzesku przy ul. Przy Rondzie 5


Zapraszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.inox-instal.pl


Aktualizacja z dnia 20-05-2015

Niezwykle miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym do grona naszych tegorocznych Dobrodziejów (z zamieszczonym logo na płycie) dołączyli Państwo Mariola i Wojciech Kobyłeccy. 


Firma Kobyłecki Elektroinstalacje istnieje na rynku od 1985. W ciągu kilkudziesięciu lat działania firma uczestniczyła w realizacji wielu projektów z sektora prywatnego i publicznego. Pozwoliło to na osiągnięcie wysokiego stopnia  doświadczenia zawodowego i wypracowanie odpowiednich standardów działania. Atutami są solidność, bogate doświadczenie i terminowość. Dzięki znajomości branży firma Kobyłecki potrafi sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. 

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Brzesku przy ul. Zacisze 2

Zapraszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; http://www.kobylecki.pl


Aktualizacja z dnia 04-05-2015

W dniu dzisiejszym do grona Dobrodziejów tegorocznych letnich warsztatów muzycznych dołączyli właściele restauracji Galicyjska - Państwo Anna i Kazimierz Kuralowie. 

Restauracja Galicyjska powstała w 1993 roku. Poprzez pracę połączoną z pasją udało się zbudować pozytywny wizerunek firmy, kojarzony z wysoką jakością usług i niezawodnością.
Restauracja współpracuje z wieloma punktami handlowo – usługowymi posiadając własne stoiska wyrobów garmażeryjnych i cukierniczych. Firma stale się rozwija. Obecnie Restauracja ‘Galicyjska’ to nie tylko przepiękne sala do organizacji przyjęć i wesel lecz również specjalista w sprawach cateringu.

Restauracja Galicyjska mieści się w Brzesku przy ul. Kościuszki 61

Zapraszamy także na stronę internetową; www.galicyjska.com.pl


W dniu dzisiejszym z największą przyjemnością pragniemy zaprezentować naszego pierwszego, tegorocznego Dobrodzieja (z zamieszczonym logo na płycie)
Jest nim Pan Wiesław Pukal - właściciel firmy Proster.

PROSTER Sp. z o.o.
istnieje na rynku nieprzerwanie od 1985 roku. Głównym obszarem działania firmy są prace elektroinstalacyjne oraz Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Automatyka w przemyśle spożywczym.
PROSTER Sp. z o.o. to zespół ponad 140 wysoko wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w najlepszy sprzęt i zaplecze techniczne, gotowych podjąć każde wyzwanie. Doświadczenie, kompetencja i profesjonalizm naszych pracowników stanowi główną siłę naszej firmy, a jakość wykonywanych przez nas robót jest ceniona przez klientów w każdym zakątku świata.

Firma swoją siedzibę ma w Brzesku przy ul. Głowackiego 67

Zapraszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.proster.net.pl