social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Kupując w sieci możesz nas wspomóc. To banalnie proste! 03 - 06 - 2016
Jak to działa ?

Dzięki serwisowi FaniMani.pl możesz pomagać robiąc zakupy online. Ty kupujesz wybraną rzecz w jednym z ośmiuset sklepów internetowych i wskazujesz Brzeskie Stowarzyszenie MAKARIOS, jako organizację którą chcesz wspierać. Następnie ten sklep internetowy przekazuje część swojego zysku na rzecz wskazanej organizacji. Dla Ciebie nie generuje to żadnych dodatkowych kosztów.

Pamiętajcie, że Brzeskie Stowarzyszenie Makarios wspiera ZIARENKA NADZIEI!


Jak zacząć ?

Jedyne, co trzeba zrobić to:
 


 
  • Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
 
  • Zrobić zakupy tak jak zawsze - Brzeskie Stowarzyszenie MAKARIOS otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.Zainstaluj dedykowaną wtyczkę. Już nigdy nie zapomnisz o DOBRYCH zakupach.Aby już nie nigdy nie zapominać o możliwości DOBRYCH zakupów wystarczy, że zainstalujesz w swojej przeglądarce dedykowaną wtyczką i za każdym razem, gdy wejdziesz na stronę sklepu będącego partnerem FaniMani.pl, zobaczysz przypomnienie o możliwości wspierania ważnych celów. Kliknij w otrzymane powiadomienie i zrób zakupy jak zwykle. Widzisz, jakie to proste?

Kliknji TUTAJ aby zainstalować rozszerzenie.


Przykładowe strony z zainstalowaną przypominajką;

Sklep internetowy sieci PlaySklep internetowy platformy nc+Sklep internetowy firmy AVON


Przypominajka w wyszukiwarce Google wygląda następująco
Chcesz wiedzieć więcej;

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonaowania serwisu FaniMani kliknji TUTAJ

Pamiętajcie, więc że możecie wspierać nasze działania podczas codziennych zakupów w internecie. 

Wy zrobicie zakupy jak zwykle, a my otrzymamy część ich wartości i będziemy mogli realizować nasze cele. Co najważniejsze - nie zapłacicie ani grosza więcej!


Poinformujcie swoich znajomych poprzez email czy facebooka korzystając np. z przygotowanego tekstu;

Witaj!

Czy wiesz, że Brzeskie Stowarzyszenie MAKARIOS, które na codzień wspiera Ziarenka Nadziei, może otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.
Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na https://fanimani.pl/brzeskie-stowarzyszenie-makarios/ i kliknąć “Wspieram”
2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze - Brzeskie Stowarzyszenie MAKARIOS otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.


Dziękujemy za Twoje wsparcie
Brzeskie Stowarzyszenie MAKARIOS