social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Pierwsze fotogalerie 10 - 01 - 2018

Za nami wieczór kolęd i pastorałek pt. Światłem napełnił noc. Zapraszamy do pierwszych fotogalerii z koncertu jakie pojawiły się na zewnętrznych stronach. Już jutro kolejna fotogaleria - zdjęcia autorstwa Pana Dominika Cichońskiego. Serdecznie zapraszamy!

Korzystając z okazji, na tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim Państwu, tak licznie obecnym na naszch koncertach. Dziękujemy, iż doceniliście Państwo kilkumiesięczną pracę i trud młodych Ziarenkowych artystów,  i po raz kolejny udowodniliście Państwo, iż sala brzeskiego RCKB czasem okazuje się być zbyt mała...

Gorąco pragniemy podziękować także Wam, drodzy Rodzice. Szczególne wyrazy uznania kierujemy na ręce Rady Rodziców, za wsparcie i nieocenioną pomoc. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w dekorację sali - bo to dzięki Państwa pracy, koncerty mogły odbyć się w niebywałym świątecznym klimacie. Dziękujemy wszystykim, którzy poświęcili czes i energię pomagając w uprzątnięciu sali po występach. To dzięki Państwa pomocy mogliśmy tak wielki ogrom pracy wykonać w tak krótkim czasie!

Podziękowania składamy Burmistrzowi Brzeska - Grzegorzowi Wawryce, za objęcie koncertu patronatem honorowym. Dziękujemy naszym patronom medialnym oraz wszystkim przedstawicielom przybyłych mediów. 

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Panów: Dominika Cichońskiego i Kamila Pabiana za wykonane i udostępnione nam zdjęcia. Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Dariuszowi Matrasom za video rejestrację koncertu. 

Serdecznie dziękujemy osobie, która dzieli się z nami swoimi zdolnościami i talentem graficznym, bo wkład pracy tego człowieka jest nieoceniony!!!

Fotogaleria na stronie bwi.pl - dostępna TUTAJ



Fotogaleria na stronie Informatora Brzeskiego - dostępna TUTAJ (zdj. Bogusław Hajduk)



Fotogaleria na stronie brzesko.pl - dostępna TUTAJ (zdj.Marek Kotfis)



Fotogaleria na stronie mojebrzesko.pl - dostępna TUTAJ (zdj.Mateusz Franczyk)