social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Tego się nie spodziewają - pierwsze fotogalerie 02 - 01 - 2019

Za nami wieczór kolęd i pastorałek pt. Tego się nie spodziewają. Na tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim którzy swym ogromem pracy przyczynili się do tego niezwykłego widowiska. Dziękujemy przede wszystkim Wam Drodzy Rodzice (podziękowania kierujemy także w stronę Rodziców naszych absolwentów, bo Państwa pomoc, była naprawdę bardzo miłym gestem), za wszelką pomoc i wielką mobilizację, przed, w trakcie i po samym koncercie. Bez Państwa pomocy nie udałoby się to wszystko! Dziękujmy naszym Dobrodziejom, którzy cały rok wspierają naszą działalność. Wyrazy uznania i wdzięczności, kierujemy w stronę jednego z naszych Dobrodziejów, który mimo, iż od lat jest z nami pragnie pozostać anonimowym a wykonuje dla nas naprawdę niesamowitą pracę. DZIĘKUJEMY!!! Podziękowania przesyłamy w stronę naszych Patronów medialnych: tarnowskiego Gościa Niedzielnego i bwi.pl jak i przedstawicieli wszystkich przybyłych mediów. Gorące podziękowania ślemy w stronę niezawodnego jak zawsze Pana Dominka Cichońskiego za wykonane zdjęcia (niebawem obszerna fotogaleria) oraz Państwa Małgorzaty i Dariusza Matrasów za uwiecznienie koncertu w formie video. 

Z całego serca dziękujemy również niezawodnej, wspaniałej publiczności, która przybyła na nasze koncerty, współtworząc niepowtarzalną atmosferę. Dziękujemy za dar serca. Dziękujemy, że są Państwo z nami!


Tarnowski Gość Niedzielny o naszym koncercie

Kolędą i pastorałką dzieci z brzeskich Ziarenek Nadziei opowiedziały o Bożym Narodzeniu. - Niezwykle wzruszająca była scena narodzin Jezusa. Nagle Maryję otoczyli aniołowie, zasłonili wyciągniętymi rękami, jakby w geście ochrony, a jednocześnie podkreślenia, że było to coś bardzo intymnego, świętego - mówi jedna z uczestniczek koncertu.
 
  • Pełen opis dostępny TUTAJ
 
  • Fotogaleria dostępna TUTAJ
Brzeska Witryna Internetowa o naszym koncercie

Na dużą dawkę energii mogli liczyć, przybyli na premierę wieczoru kolęd i pastorałek pt. "Tego się nie spodziewają" w wykonaniu scholii Ziarenek Nadziei. Sobotni wieczór raczej deszczowy niż śnieżny, dzięki tej grupie stał się świąteczny, zimowy i biały.

Pełen opis i fotogaleria dostępne TUTAJ
 


Fotogaleria na profilu Informatora Brzeskiego

Wieczór kolęd i pastorałek pt. „Tego się nie spodziewają" w wykonaniu Parafialnej Scholi Dziecięcej „Ziarenka Nadziei" działającej przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Fot. Bogusław Hajduk

Fotogaleria dostępna TUTAJ