social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Kolejny rok wspólnej pracy za nami 21 - 06 - 2019

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci.

Za nami kolejny rok wspólnej pracy. Rok obfitujący w wiele wydarzeń, wśród których wymienić należy m.in. koncerty z okazji 100 rocznicy odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości (we Władysławowie i Brzesku), koncerty kolęd i pastorałek, wspólne kolędowanie z Krakowiakami. W między czasie, wspólnie uczestniczyliśmy we Mszach św. i nabożeństwach, zarówno w naszym kościele, jak i w innych parafiach naszej diecezji. 

Na tym miejscu składamy serdeczne podziękowania Wam drodzy Rodzice, za solidny udział dzieci w próbach - czasem kilka razy w tygodniu.  Dziękujemy za całoroczną współpracę, pomoc przy organizacji koncertów, dobre słowo i wszelkie przejawy życzliwości.

Duże wyrazy uznania kierujemy na ręce naszej chórkowej Rady Rodziców, za nieocenioną pomoc i wsparcie. Dziękujemy, że mogliśmy na Was liczyć w każdej sytuacji!

Dziękujemy oczywiście także i Wam drogie Ziarenka, za udział w próbach, za trud i wysiłek, za całoroczną pracę.

Nie sposób na tym miejscu nie wspomnieć i nie podziękować naszym Ziarenkowym DOBRODZIEJOM. Bardzo cieszy fakt, że coraz więcej osób indywidualnych, (niejednokrotnie pragnąc pozostać przy tym anonimowymi) jak i firm wspiera naszą działalność. To dzięki Państwa wsparciu możemy stale się rozwijać i realizować tak wiele przedsięwzięć. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami!!!

Dziękujemy Proboszczowi naszej Parafii - ks. Wojciechowi Wernerowi, za to, iż niejednokrotnie już spoglądnął na nas życzliwym okiem. Dziękujemy za pomoc i otwartość. Księże Proboszczu, Bóg zapłać!!!

Nadszedł czas upragnionego wakacyjnego wypoczynku. Wszystkim życzymy radosnych, udanych, ale przede wszystkim bezpiecznie spędzonych wakacji. Drogie dzieci mimo, że czas do wyjazdu jest dość krótki, odpocznijcie, abyśmy podczas tegorocznych warsztatów muzycznych mogli w pełni zrealizować cel, jakim jest nasza nowa płyta. Do zobaczenia. Niech żyją wakacje :-)