social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Dobrodzieje 2019 - Aktualizacja 16.07 16 - 07 - 2019

Sznowni Państwo.

Na tej stronie zamieszczać będziemy informację o firmach i osobach fizycznych, które dołączyły do grona Dobrodziejów letnich warsztatów muzycznych Szczyrk 2019 oraz naszej nowej płyty. Strona aktualizowana, będzie na bieżąco. Wszystkim naszym dotychczasowym Dobrodziejom za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!!!

 

Chcesz zostać Dobrodziejem tegorocznych letnich warsztatów

oraz nowej płyty?


Wszystkie niezbędne informacje dostępne są:
 


 

Aktualizacja z dnia 16-07-2019

Mimo, iż tydzień temu zakończyły się nasze tegoroczne letnie wrsztaty muzyczne Szczyrk 2019 bardzo miło nam poinformować, iż do grona tegorocznych Dobrodziejów dołączyły firmy INOX INSTAL oraz AVOTUR Państwa Barbary i Bogusława Zelek. Firma AVOTUR dołączyła także do grona Dobrodziejów naszej nowej płyty.  Właścicielom firmy w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.

AVOTUR do dyspozycji swoich klientów oddaje tabor luksusowych i bezpiecznych autokarów, serwisowanych regularnie w autoryzowanych stacjach obsługi.

Firma zatrudnia kilku doświadczonych i profesjonalnych kierowców, którzy zawiozą Państwa autokarami bezpiecznie do wybranego celu.

AVOTUR realizuje każdy rodzaj transportu autokarowego. Firma posiada do Państwa dyspozycji pojazdy od 6 do 69 miejsc. Wszystkie autokary posiadają klimatyzację, toaletę, video/dvd , minibarek, rozkładane siedzenia, mikrofon, nawigacje GPS.

Na tym miejscu warto zaznaczyć, iż AVOTUR od 2014 roku jest oficjalnym przewoźnikiem Ziarenek Nadziei.

Siedziba firmy znajduje się w Mokrzyskach przy ul. Januszowskiej 24

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.zelek.eu
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe INOX INSTAL sp. z o.o. sp.k. zostało założone w 2003 roku w Brzesku. Firma stopniowo poszerzała swoją działalność w dziedzinie wykonawstwa instalacji technologicznych o kolejne sektory rynku, od spożywczego, poprzez farmaceutyczny, chemiczny, kosmetyczny i inne. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz dbałość o perfekcyjną jakość naszych usług sprawiają, że zaufało nam wielu kontrahentów w Polsce i zagranicą. INOX INSTAL realizuje prace w zakresie wykonawstwa i montażu instalacji technologicznych w różnych branżach i sektorach. Gwarantujemy najwyższą jakość i terminowość wykonywanych zleceń, czego dowodem jest ciągłość projektów.


Siedziba firmy zlokalizowana jest w Brzesku przy ul. Przy Rondzie 5


Zapraszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.inox-instal.pl


Aktualizacja z dnia 01-07-2019

W dniu dzisiejszym z ogromną radością wśrod grona naszych Dobrodziejów witamy Pana Huberta Zapióra. Na tym miejscu podkreślić należy, iż Pan Hubert Zapiór jest Dobrodziejem letnich warsztatów muzycznych -  Szczyrk 2019 oraz naszej nowej płyty. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!

Hubert Zapiór. Baryton uroddzony w Brzesku. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina (wydział wokalno-aktorski) i Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza (wydział aktorski), Akademii Operowej przy Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie oraz programu Artist Diploma in Opera Studies w The Juilliard School w Nowym Jorku w klasie Edith Wiens.

Zwycięzca The Opera Index Award w The Opera Index Vocal Competition 2018, The Opera The Gerda Lissner Foundation Lieder/Song Vocal Competition 2018, The Giulio Gari Foundation International Vocal Competition 2018, The Career Bridges 2018, Pierwszego Miejsca w The Gerda Lissner Foundation International Vocal Competition 2018 oraz Drugiego Miejsca i 3 Nagród Specjalnych w tym Za Najlepszą Interpretację Pieśni I. Paderewskiego w The Kosciuszko Foundation Marcela Sembrich International Voice Competition 2018 w Nowym Jorku. Jest także laureatem Drugiej Nagrody w The Loren L. Zachary Society International Vocal Competition 2019 w Los Angeles.

W poprzednich sezonach debiutował w  Teatrze Wielkim — Operze Narodowej jako Papageno w "Czarodziejskim Flecie" w reżyserii Barrie Kosky’iego i Marullo w "Rigoletto" Verdiego. W Ameryce debiutował w "Requiem Wojennym" B. Brittena w Albany Symphony, występował w The Juilliard Opera jako Herr Fluth w "Wesołych kumoszkach z Windsoru" Otto Nicolai'a w reżyserii John'a Giampietro oraz jako Neptun w "Hipolicie i Arycji J.P. Rameau w reżyserii Stephena Wadsworth'a oraz jako tytułowy "Don Giovanni" w reżyserii Emmy Griffin i pod dyrekcją Joseph'a Colaneri.


Zapraszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.hubertzapior.com/pl


Aktualizacja z dnia 30-06-2019

Biuro ubezpieczeń pLUS Państwa Urszuli i Sławomira Patrów to kolejna firma, która wsparła naszą działalność dołączając tym samym do grona Dobrodziejów naszych tegorocznych warsztatów muzycznych. 

Firma na rynku ubezpieczeń jest obecna od 1999 roku. Posiadając bogate doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Biuro ubezpieczeń pLUS współpracuje z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi działającymi na terenie Polski. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu oraz nabytym umiejętnościom dla swoich klientów jest w stanie przygotować ofertę dopasowaną do oczekiwań i możliwości każdego klienta. W przypadku zaistnienia szkody służy rzeczową i konkretną pomocą w procesie jej likwidacji. W bogatej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia:  komunikacyjne, turystyczne, majątkowe (firmy, mieszkania, domy, rolne), osobowe, na życie, finansowe.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Królowej Jadwigi 8

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.brzeskoubezpieczenia.pl
 

Aktualizacja z dnia 29-06-2019

Niezwykle miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym do grona Dobrodziejów letnich warsztatów muzycznych Szczyrk 2019 oraz naszej nowej płyty dołączyli Państwo Mariola i Wojciech Kobyłeccy. 


Firma Kobyłecki Elektroinstalacje istnieje na rynku od 1985. W ciągu kilkudziesięciu lat działania firma uczestniczyła w realizacji wielu projektów z sektora prywatnego i publicznego. Pozwoliło to na osiągnięcie wysokiego stopnia  doświadczenia zawodowego i wypracowanie odpowiednich standardów działania. Atutami są solidność, bogate doświadczenie i terminowość. Dzięki znajomości branży firma Kobyłecki potrafi sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. 

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Brzesku przy ul. Zacisze 2

Zapraszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.kobylecki.plAktualizacja z dnia 28-06-2019

Bardzo miło nam poinformować, iż Państwo Teresa i Edmund Leś dołączyli do grona DOBRODZIEJÓW tegorocznych warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019 oraz naszej nowej płyty. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy! 

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe „Edmund Leś” działa na rynku budowlanym od 1986 roku. Zakres działalności firmy obejmuje m. in. budownictwo mieszkaniowe (budynki wielorodzinne, osiedla domków jednorodzinnych), jak również handel materiałami budowlanymi, sprzedaż mieszkań, spedycja krajowa i międzynarodowa. P.B.H.T. „Edmund Leś” zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę techniczną, posiadającą wymagane uprawniania, oraz wykwalifikowane ekipy budowlane, które wykonują wszystkie prace związane z kompleksową realizacją inwestycji.

Firmę wyróżnia indywidualne podejście do każdej inwestycji poprzez budowanie partnerskich relacji inwestorami, doradzanie oraz podejmowanie dialogu na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Dzięki temu P.B.H.T. „Edmund Leś” nawiązała współpracę z wieloma inwestorami, realizując cały szereg inwestycji.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Solskiego 14 A

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.edmund-les.com.plAktualizacja z dnia 27-06-2019

Wśród Dobrodziejów naszych tegorocznych letnich warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019, bardzo miło nam powitać Państwa Ewę i Jerzego Rybickich, właścicieli firmy Bumat.

Firma Bumat Jerzy Rybicki Materiały Budowlane powstała w 1989 roku. Od początku działalności dostarcza klientom materiały budowlane wg formuły "od fundamentu, aż po dach". Bumat oferuje także stolarkę okienną i drzwiową.  Atut przedsiębiorstwa stanowi atrakcyjny poziom kosztów, jak również profesjonalne doradztwo techniczne i szybkie realizowanie również zamówień dużej ilości towarów. Klient może oczekiwać również na sporo atrakcyjnych promocji przy zakupach, a także miłą obsługę w komfortowych godzinach pracy. 

 

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Kopernika 14


Zapraszamy na stronę internetową dostępną pod adresem: www.facebook.com/bumat.materialy.budowlane​Aktualizacja z dnia 26-06-2019

Bardzo miło nam poinformować, iż do grona Dobrodziejów naszych tegorcznych letnich warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019, dołączyła firma M-LACK, której właścicielami są  Panowie Andrzej i MateuszSzydowie. 

Firma M-LACK  istnieje od 16 czerwca 2008. Zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów dla lakiernictwa oraz świadczy usługi w zakresie mieszania lakierów. Oferuje szeroki asortyment produktów, w tym akcesoria lakiernicze i blacharskie. Zaopatruje sklepy i hurtownie na terenie kraju i poza nim. M-LACK charakteryzują niewygórowane ceny, fachowa obsługa, wysoka jakość produktów oraz świadczonych usług. Firma prowadzi wypożyczalnie samochodów, przyczep i lawet oraz świadczy usługi w zakresie trasportu krajowego i zagranicznego dysponując flotą pojazdów od 3,5 do 40 ton.

Firma ma swoją siedzibę przy ul. Bagiennej 118

Zapraszamy na stronę internetową firmy dostępną pod adresem: www.m-lack.plAktualizacja z dnia 25-06-2019

Z radością informujemy, iż do grona Dobrodziejów letnich warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019  dołączył Pan Piotr Duśko właściciel F.H.U. NETCOM.


F.H.U. NETCOM istnieje od 2001 roku. Dzięki rzetelnemu podejściu do powierzonych obowiązków szybko powiększyła się grupa firm, które zaufały firmie NETCOM.

NETCOM oferuje kompleksową opiekę, nad całą infrastrukturą teleinformatyczną, dzięki temu chroni swoich klientów przed stratami, jakie mogą powstać przy każdej, w porę nie usuniętej awarii sprzętu informatycznego. W ofercie firmy NETCOM znajdziemy także, szeroką gamę sprzętu komputerowego i kas fiskalnych.

Celem F.H.U. NETCOM jest zapewnienie zadowolenia klienta, poprzez wysoką jakość świadczonych usług, co przekłada się na umożliwieni klientowi końcowemu, możliwości ciągłości pracy i skoncetrowaniu się tylko na prowadzonej działalności. 


Siedziba firmy znajduje się przy Placu Kazimierza Wielkiego

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.netcom-brzesko.plAktualizacja z dnia 24-06-2019

Niezwykle miło nam powitać wśród naszych Ziarenkowych Dobrodziejów, Panią Marię Kostrzewę-Seyoum, właścicielkę Gabinetów Seyoum Stomatologia & Radiologia.
Na tym miejscu zaznaczyć należy, iż Pani Maria Kostrzewa-Seyoum jest Dobrodziejem letnich warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019 oraz naszej nowej płyty. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!


Gabinety Seyoum dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w diagnostyce, leczeniu oraz profilaktyce pozwalają zapewnić usługi na najwyższym poziomie, objęte gwarancją trwałości i niezawodności.

Pierwszy gabinet zlokalizowany, przy ul. 19 stycznia 12 w Brzesku, został otwarty w 1996 roku.

Zadowolenie klientów oraz jakość świadczonych zabiegów pozwoliła rozwinąć się i w efekcie poszerzyć działalność o gabinety w Wojniczu i Jurkowie.

Gabinety Seyoum wyposażone są w najnowsze urządzenia diagnostyczne, w tym aparat RTG oraz posiadają ułatwienia dostępu dla osób niepełnosprawnych.

Gabinet w Brzesku zlokalizowany jest przy ul. 19 Stycznia 12

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.seyoum.plAktualizacja z dnia 15-06-2019

Cieszymy się, że w dniu dzisiejszym możemy zaprezentować kolejnych dwóch Dobrodziejów naszych letnich warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019. Są nimi Państwo Marta i Andrzej Zelekowie - właściciele Auto Zelek Lewniowa oraz Pan Dariusz Augustyn właściciel Restauracji - Hotelu „August”Dziękujemy.

Firma Auto Zelek istnieje od 1999 roku. Specjalizacją zakładu są naprawy blacharsko-lakiernicze. Firma świadczy usługi w zakresie kompleksowych napraw powypadkowych samochodów osobowych oraz pozostałych środków transportu. Przedsiębiorstwo rozwija się dynamicznie i jest nieustannie modernizowane, dzięki czemu możeme świadczyć klientom coraz szerszy zakres usług. Atutem firmy jest:  Szybka i fachowa obsługa - pracownicy biorą udział w specjalistycznych szkoleniach, dzięki czemu podnoszą zarówno swoje kwalifikacje jak i jakość świadczonych usług. Wieloletnia praktyka - daje gwarancję fachowości i skuteczności wykonywanych usług blacharskich, lakierniczych i mechanicznych. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem jak np. rama z pomiarami karoserii, komora lakiernicza, mieszalnia lakierów.

Auto Zelek to także usługi w zakresie kompleksowej obsługi klimatyzacji,czy pomiaru geometrii kół i wiele innych. Rozliczenia bezgotówkowe, współpraca z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, i samochód zastępczy na czas naprawy to pełen komfort klienta.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem Lewniowa 141, 32 – 864 Gnojnik

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.autozelek.pl


Hotel „August” jest częścią kompleksu budowli Browaru Okocimskiego. Sąsiaduje ze znajdującym się w ogrodach pałacem Goetza – jedną z najciekawszych zabytkowych małopolskich rezydencji przełomu XIX/XX wieku. Hotel znajduje sie w sąsiedztwie licznych obszarów zieleni, które zachęcają do pieszych wycieczek i spacerów. Na terenie ogrodów dzieci mają możliwość do spędzenia wolnego czasu na placu zabaw. W pobliżu hotelu znajdują się ponadto korty tenisowe, kręgielnia, basen i stadnina koni. „August” zaprasza także do swojej restauracji na wykwintną, smaczną, staropolską kuchnię. Znaleźć tu można wszystko co rodzinne i osadzone w sztuce kulinarnej dawnej Rzeczpospolitej. Mogą tu Państwo smakować specjały szlacheckich i chłopskich stołów począwszy od drobiu przyrządzonego na różne sposoby na prosięciu pieczonym w całości skończywszy.

Hotel - Restauracja  „August” mieści się w Brzesku przy ul. Mickiewicza 66

Zapraszamy także na stronę internetowąwww.hotelaugust.pl Aktualizacja z dnia 14-06-2019

Z radością informujemy, iż do grona Dobrodziejów letnich warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019 oraz naszej nowej płyty, dołączył Pan Jerzy Mikołajek.


Betoniarnia Jerzego Mikołajka jest firmą rodzinną  założoną w 1987 Dewizą firmy jest rzetelność  i sumienność. Przedsiębiorstwo z jednakową starannością obsługuje klientów składających niewielkie zlecenia, jak też klientów strategicznych wymagających wielotonażowych zamówień. Oferujemy pomoc i doradztwo w doborze właściwych rodzajów betonu. W ofercie znajduje się m.in. beton towarowy każdej klasy,transport i pompy do podawania betonu,usługi koparko - ładowarkowe,sprzedaż piasku, gryzu, kamienia drenażowego, cementu, możliwość zakupu betonu na raty.

Siedziba firmy znajduje się przy ul. Szczepanowskiej 43

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.betoniarnia.website.pl


Aktualizacja z dnia 13-06-2018

Firma Proster dołączyła do grona Dobrodziejów, naszych tegorocznych letnich warsztatów muzycznych - Szczyrko 2019. Na tym miejscu nadmienić należy, iż Firma Proster dołączyła także do grona Dobrodziejów naszej nowe płyty. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!

PROSTER Sp. z o.o. istnieje na rynku nieprzerwanie od 1985 roku. Głównym obszarem działania firmy są prace elektroinstalacyjne oraz Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Automatyka w przemyśle spożywczym.

PROSTER Sp. z o.o. to zespół ponad 140 wysoko wykwalifikowanych pracowników, wyposażonych w najlepszy sprzęt i zaplecze techniczne, gotowych podjąć każde wyzwanie. Doświadczenie, kompetencja i profesjonalizm naszych pracowników stanowi główną siłę naszej firmy, a jakość wykonywanych przez nas robót jest ceniona przez klientów w każdym zakątku świata.

 

Firma swoją siedzibę ma w Brzesku przy ul. Głowackiego 67
 

Zapraszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.proster.net.pl


Aktualizacja z dnia 12-06-2019

Dobrodzieje Anonimowi  (płyta i letnie warsztaty muzyczne - Szczyrk 2019).

Za okazane wsparcie serdecznie dziekujemy!


Aktualizacja z dnia 04-06-2019

W dniu dzisiejszym pragniemy zaprezentować kolejnego Dobrodzieja naszych tegorocznych letnich warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019. Jest to firmy MEGAMOT, Państwa Celiny i Mieczysława Celiny Hebdów. Za okazane wsparcie serdecznie dziekujemy.Firma MEGAMOT została założona w 1989 roku przez Mieczysława Hebdę. Zajmuje się kompleksowo usługami związanymi z handlem samochodami osobowymi, ciężarowymi, pomocami drogowymi, samochodami specjalnego przeznaczenia oraz naczepami. Firma prowadzi również stacje diagnostyczne w Gnojniku, Borzęcinie oraz Szczurowej. MEGAMOT zajmuje się również złomowaniem pojazdów osobowych i ciężarowych. Każdy pojazd na terenie województwa małopolskiego odbieramy gratis. W swojej ofercie firma posiada także części używane do wszystkich marek samochodów osobowych oraz ciężarowych.


Siedziba firmy znajduje się przy  ul. Szczepanowskiej 61


Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem www.megamot.euAktualizacja z dnia 30-05-2019

Kolejną organizacją która wsprała wyjazd na tegoroczne letnie warsztaty muzyczne jest Parafialny oddział CARITAS. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc! Na tym miejscu pragniemy zachęcić Państwa do włączenia się w działalność naszego parafialnego oddziału. Wszystkie informacje dostępne są TUTAJ
Więcej informacji na temat działań CARITAS  Polska dostępne TUTAJ.Aktualizacja z dnia 29-05-2019

Bardzo miło zaprezentować nam kolejnego Dobrodzieja letnich warsztatów muzycznych - Szczyrk 2019. Są to Państwo Anna i Piotr Śledź, właścieciele firmy APstone Kamieniarstwo. Na tym miejscu nadmienić pragniemy, iż firma APstone została także Dobrodziejem naszej nowej płyty. Serdecznie dziękujemy!

Zakład kamieniarski został założony przez późniejszego mistrza kamieniarstwa w 1958 roku. Jak przystało na zakład z tradycjami, o wieloletnim doświadczeniu, wykonuje swoje usługi z dużą dbałością i starannością, które w naszej firmie przekazywane są z pokolenia na pokolenie.Swoim doradztwem oraz rzetelnym wykonywaniem usług, firma APstone spełnia oczekiwania każdego klienta.

Siedziba firmy znajduje się prz ul. Legionów Piłsudskiego 17a

Zaprszamy na stronę internetową dostępną pod adresem; www.kamieniarstwobrzesko.pl

 

Aktualizacja z dnia 27-05-2019

Bardzo miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym do grona Dobrodziejów tegorocznych letnich warsztatów muzycznych dołączyli właściele restauracji Galicyjska - Państwo Anna i Kazimierz Kuralowie. 

Restauracja Galicyjska powstała w 1993 roku. Poprzez pracę połączoną z pasją udało się zbudować pozytywny wizerunek firmy, kojarzony z wysoką jakością usług i niezawodnością.
Restauracja współpracuje z wieloma punktami handlowo – usługowymi posiadając własne stoiska wyrobów garmażeryjnych i cukierniczych. Firma stale się rozwija. Obecnie Restauracja ‘Galicyjska’ to nie tylko sala do organizacji przyjęć i wesel lecz również specjalista w sprawach cateringu.

Restauracja Galicyjska mieści się w Brzesku przy ul. Kościuszki 61

Zapraszamy także na stronę internetową; www.galicyjska.com.pl