social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Wracamy do pracy. Dziś próba o 16 10 - 01 - 2020

Po zasłużonej przerwie związanej z naszymi koncertami kolęd, dziś zapraszamy wszystkich na próbę. Początek tradycyjnie o 16.00 w sali teatralnej

Korzystając z okazji na tym miejscu pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy wytężoną wielomiesięczną pracą przyczynili się do wydani naszej nowej płyty.

Dziękujemy naszemu księdzu Proboszczowi Wojciechowi Wernerowi za dobre słowo i otwarte serce.

Dziękujemy Wszystkim naszym tegorocznym DOBRODZIEJOM. Bez Państwa pomocy, zrozumienia i otwartych serc, to co udało nam się zrealizować, nie było by możliwe.

W sposób szczególny dziękujemy Wszystkim Ziarenkom za trud i zaangażowanie włożone w przygotowania i nagranie. Gorąco dziękujemy naszemu Ziarenkowemu przyjacielowi "TDP" ,który to w stronę graficzną płyty włożył mnóstwo sił, zapału i energii. A że wyjdzie doskonale, my wiedzieliśmy od samego początku! 

Dziękujemy Jędrkowi Rosie za nagranie i mastering. Wyszło super!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim tym z Państwa, którzy swoją pracą przyczynili się do tego, iż sala w RCKB znów wyglądała tak pięknie. Dziękujemy także za wielką pomoc w uprzątnięciu sali po koncertach.

Słowa wdzięczności kierujemy do osób które zatroszczyły się o dystrybucję naszej nowej płyty, zarówno w dniu jej premiery jak i w dniach późniejszych.

Na końcu podziękowania pragniemy złożyć firmie ROBERTUS, która w tym roku zajmowała się oprawą świetlną naszych koncertów. Panowie, było naprawdę niesamowicie!


Dla przypomnienia jeszcze kilka zdjęć z tego niesamowitego wydarzenia.

Tym razem fotogalerie autorstwa: