social/twitter_normal.png social/youtube_normal.png

Aktualności

Próby odwołane do 29 listopada 05 - 11 - 2020

W związku z nowymi obostrzeniami epidemicznymi, z przykrościa informujemy, iż próby zostają zawieszone do 29 listopada. Kolejne decyzje podejmować, będziemy na bieżąco w oparciu o aktualną sytuację i wskazania odpowiednich…
Więcej

Nowe propozycje 30 - 10 - 2020

Witamy wszystkich bardzo ciepło i serdecznie. Zajrzyjcie koniecznie na stronę internetową, której adres w poniedziałek wysłaliśmy poprzez wiadomość SMS. Pojawiło się trochę nowości i mała porcja świeżych informacji…
Więcej

SMS do Rodziców 26 - 10 - 2020

Drodzy Rodzice. Jak informowaliśmy w dniu wczorajszym na podane w kartach informacyjnych numery, Państwa telefonów, rozesłana została wiadomość SMS.
Więcej

Najbliższe próby odwołane 25 - 10 - 2020

Drodzy Rodzice. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną oraz zawieszeniem zajęć szkolnych dla części dzieci, z przykrością informujemy, iż jesteśmy zobowiązanie do czasowego odwołania prób.Informujemy, że na chwilę obecną, zajęcia…
Więcej

Zapraszamy na różaniec 08 - 10 - 2020

W najbliższy poniedziałek (tj.12.10) o godz. 17.30 wspólnie uczestniczyć, będziemy w nabożeństwie różańcowym. Bezpośrednio po próbie udamy się do kościoła, gdzie poprowadzimy nabożeństwo różańcowe. Po zakończonym nabożeństwie (ok. godz. 18.15)…
Więcej

Dziękujemy za obecność 05 - 10 - 2020

Serdecznie dziękujemy wszystkim Ziarenkom a przede wszystkim Wam drodzy Rodzice, którzy wspólnie z nami w dniu wczorajszym uczestniczyli we Mszy św. na której obecny był ordynariusz naszej diecezji ks. bp.…
Więcej

Wizytacja kanoniczna-dodatkowe informacje 03 - 10 - 2020

W naszej parafii trwa wizytacja kanoniczna. Przypominamy, iż jutro wspólnie uczestniczyć, będziemy we Mszy św. o godz.11.30, na której obecny będzie ordynariusz naszej diecezji ks. bp Andrzej Jeż. Na rozśpiewce…
Więcej

W niedzielę wizytacja kanoniczna 30 - 09 - 2020

W najbliższą niedzielę (04.10) w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna. O godz.11.30 wspólnie, uczestniczyć będziemy, we Mszy św., na której obecny będzie ordynariusz diecezji tarnowskiej bp. Andrzej Jeż. Na…
Więcej

W niedzielę śpiewamy. Nowe miejsce rozśpiewki. 26 - 09 - 2020

W najbliższą niedzielę (27.09) o godz.11.30 wspólnie, uczestniczyć będziemy w Mszy św. UWAGA Na rozśpiewane spotykamy się w SALI TEATRALNEJ o godz. 11.10. Do zobaczenia.
Więcej

Przesłuchanie dla kandydatów do Ziarenek Nadziei 25 - 09 - 2020

Chcesz do nas dołączyć? Nic trudnego! Wszystkie dzieci z klas 1-6, które chciałyby rozpocząć z nami muzyczną przygodę, zapraszamy na przesłuchanie (należy tylko przygotować jeden dowolnie wybrany utwór w języku…
Więcej

Dziś spotykamy się o 16.00 18 - 09 - 2020

Za nami pierwsza w nowym roku (a zarazem po blisko sześciomiesięcznej przerwie) próba. Bardzo cieszymy się, waszą obecnością. Przed nami ważne wydarzenie - wizytacja kanoniczna. 4 października o godz. 11.30…
Więcej

Zapraszamy na pierwszą próbę 04 - 09 - 2020

Wszystkie dzieci z naszej Parafialnej Scholi Ziarenka Nadziei, zapraszamy na pierwszą próbę, w poniedziałek 14 września, tradycyjnie o godz. 16.00. 
Więcej

We czwartek ostatnie przed wakacjami spotkanie online 22 - 06 - 2020

Przypominamy, że nasze ostatnie przed wakacjami spotkanie online (nie ma spotkania w poniedziałek), odbędzie się we czwartek o 16.30. Do spotykania na Zoomie dołączać będzie można od godz. 16.25. Wszystkim,…
Więcej

Konkurs 16 - 06 - 2020

Drogie Ziarenka! W dniu wczorajszym podczas naszego spotkania online, ogłosiliśmy, kolejny konkurs. Tym razem, zadanie polega na przesłaniu na adres e-mail: agicala@ziarenka-nadziei.pl piosenki (może to być tekst napisany przez kogoś…
Więcej

Spotkanie na Zoomie - nowe dane logowania 15 - 06 - 2020

Dziś o 16.25 spotykamy się na Zoomie, korzystając z nowych danych logowania (ID oraz meeting password).  Napewno wydarzy się coś ciekawego :-) Kto wie, może kolejny konkurs :-)  Abyśmy wszyscy…
Więcej

Jutro widzimy się na Zoomie 07 - 06 - 2020

Jutro o 16.25 spotykamy się na Zoomie. Możemy zdradzić, że mamy już zwyciezców ubiegłotygodniowego konkursu. Tym razem nagrodzimy pięć osób. Tak więc do zobaczenia :-) 
Abyśmy wszyscy mogli się…
Więcej

W poniedziałek, kolejne spotkanie online 30 - 05 - 2020

W poniedziałek (1.06) zapraszamy Wszystkich na kolejne spotkanie online za pośrednictwem platformy Zoom. Początek o godz. 16.30. Do spotkania dołączać, będzie można od godz. 16.25. Na tym miejscu pragniemy podziękować…
Więcej

Hania Gorczyca w utworze Selfish. Gratulujemy! 26 - 05 - 2020

Niektórzy z Was zapewne ją znają. Hania Gorczyca jeszcze w 2016 roku śpiewała razem z nami. Zawsze sumienna i solidnie przygotowana do zajęć. Dziś prezentuje swój pierwszy oficjalny cover. Posłuchajcie…
Więcej

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do czwartku 25 - 05 - 2020

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy dziś spotkać się z wami online. Cieszy tak wysoka frekwencja. Kolejne spotkanie online za pośrednictwem platformy Zoom odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30. Zapraszamy…
Więcej

Poniedziałkowe spotkanie na Zoomie - informacje 24 - 05 - 2020

Szanowni Rodzice, Drogie Ziarenka. Pragniemy poinformować, iż nasze jutrzejsze spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom. Do spotkania dołączać, będzie można od godziny 16.25. Abyśmy wszyscy mogli się zobaczyć prosimy,…
Więcej

Kolejne spotkanie online 23 - 05 - 2020

Szanowni Rodzice, Drogie Ziarenka. W poniedziałek (tj. 25.05) o godzinie 16.30 widzimy się na naszym kolejnym spotkaniu online. Link do spotkania, będzie udostępniony w tej wiadomości od godz. 12:30. Dzieci…
Więcej

Do jutra czekamy na konkursowe zgłoszenia 22 - 05 - 2020

Przypominamy, że jeszcze do jutra czekamy na wasze konkursowe nagrania. Pamiętajcie, aby przysyłać nam tylko partie wokalne (bez nagranego podkładu). Tak więc słuchawki na uszy i do dzieła Powodzenia!
Więcej

Chcesz wspomóc nas w naszych działaniach? 20 - 05 - 2020

Chcesz wspomóc Ziarenka Nadziei? Teraz to łatwiejsze niż kiedykolwiek - całkowicie bezpłatne i anonimowe! Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie FaniMani.pl, wybierzesz Brzeskie Stowarzyszenie Makarios  jako organizację, którą chcesz wspierać,…
Więcej

Konkurs wystartował 19 - 05 - 2020

Bardzo cieszymy się, że w dniu wczorajszym mogliśmy spotkać się z wami. Cieszy nas fakt, że tak wiele Ziarenek obecnych było na naszym wirtualnym spotkaniu. Teraz czekamy na efekty waszej…
Więcej

Zapraszamy na spotkanie online 16 - 05 - 2020

W związku z sytuacją w Polsce i koniecznością zostania w domu, nasza ostatnia wspólna próba, miała miejsce przeszło dwa miesiące temu (dokładnie 9.03). Dlatego, postanowiliśmy spotkać się z Wami online…
Więcej

Więcej aktualności: